Vzpomínka na Kateřinku

16. června 2015 v 16:18 | Zuzana- OverHappy
Ahoj...
Ve středu 10.6. otřásl blogem článek od blogerky Kateřiny ( která měla přezdívku K.) Tímto článkem (http://bordel-v-hlave.blog.cz/1506/kroky-osudu#komentar116043994) se s námi Kateřinka navždy rozloučila. Článek se jmenoval kroky sebeckosti, také jsem ho několikrát četla, četla jsem i článek o Kateřince, pro její rozlučku asi od blogerky neviditelné a potom jsem se rozhodla napsat tento článek. Proč Kateřinka odevzdala svou listinuo života, pánovi bohu aby jí přijal k sobě?
Jak jsem se v článku dočetla, tak Kateřina byla doma týraná, vydržela v tom " Domě hrůzy" jak psala ona celé tři roky. Byla to určitě tak nejhodnější dívka ikdyž jsem ji neznala tak bych ji ještě chtěla poznat, ale pozdě.
Kateřina neměla lehký život, stejně tak mě mrzí že jsem nenašla její blog dříve... Musela si toho hodně protrpět. Jsem zvědavá jak bude vypadat její pohřeb. Měla tak hroznou rodinu, musela mít i hrozné dětsví. Tyto myšlenky se mi stále honí hlavou. Kateřinka nás již sleduje z výše nebes a odpočívá v nebeském křesle, její tělesná schránka snad bude uložená pod zem a ozdobená květina.

Přeji upřímnou soustrast všem kamarádům a pozůstalím. Kačenka nás jednou pro vždy opustila a už se nevrátí, však my na ni budeme stále myslet.

Kateřinka- R.I.P. 10.6. 2015
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama