Červen 2015

Poslední školní den

25. června 2015 v 14:58 | Zuzanka- OverHappy
Ahoj....
Zítra mám poslední školní den! Je to super nebudu to nějak oslavovat, ale bude článek (speciální) , kterej bude jako povzbuzení a snad vám dodá chuť o prázdninách něco dělat :D Tak jo a o mým dnešním dnu (určitě vás to nebude zajímat, ale já vám to i přes to řeknu :D) Dneska jsme měli ve škole vyhlášení nejlepšího žáka a protože jsme měli v květnu malovat Jana Husu :D Tak mě vybrali jako 3. za to že jsem to hezky namalovala :) To se mi pěkně líbí... Tak můžete mi napsat do komentářů co vy? Každej den je to lepší s váma už se začínáme zase rozjíždět a OverHappy blog zase bude každej den navštěvovat nespočetně lidí... Já to vím, protože jste úžasní :) Tak jo to by bylo všechno a ČAU!!! :)

HPD.cz

22. června 2015 v 18:39 | Zuzanka- OverHappy
Ahoj....
Když půjdete na stránku HPD.CZ ( http://www.hryprodivky.cz/test-lasky) a dáte si to co je v té závorce... BUDETE ZKLAMANÍ! Recept jak se zklamání zbavit je, že si vemeš kybl zmrzliny, jeden Semtex a jdeš jest... Tak si to užij! Protože je to nejhorší stránka na SVĚTTTÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ! ... WARNING!: NECHOĎ TAM!

Písečná bouř na Sahaře

21. června 2015 v 21:02 | Zuzana- OverHappy
Ahoj...
Dneska tady mám článek, který není podle pravdy, upravila jsem ho a doufám, že se vám bude líbit:)

Tohle je můj 98. zápisek do tohoto deníku. Jsem již skoro týden v poušti a už začínám blouznit, nemám zásoby vody a proto jsem dneska šla vodu shánět. Šla jsem a šla až jsem šla dlouhých 5 hodin. Po těch dlouhých pěti hodinách už jsem nemohla a únavou, vyčerpáním a dehidratací padla. Nevím jak dlouho jsem spala, ale když jsem se probudila tak jsem cítila že mám písek všude! A taky ano byla jsem nahá v poušti a vedle mě byl jen roztrhaný kabát. V roztrhaném kabátu byla ve vnitřní kapse butylka. Otevřela jsem ji a čuchla si k butylce. Byla v ní zřejmě vodka nebo nějaká kořalka, ale z důvodu mé dehidratace jsem ji vypila až do dna. A jen jsem vyděla jak někdo odchází s mími věcmi. Když jsem se vracela do stanu tak se najednou začal zvedat vítr... A už jsem věděla o co jde. Začala písečná bouře, rozběhla jsem se, začal se mi zrychlovat tep a bouře byla na dosah, šátek jsem neměla a ještě, že. Když jsem se otočila tak jsem vyděla tu bouři už byla na dosah, ale doběhla jsem... UFFF!
Tak doufám, že se vám to líbilo napiště mi to do komentářů a ČAU!!!:)

Život

20. června 2015 v 9:24 | Zuzana- OverHappy
Ahoj...
Tento článek bude o životě,který prožívá každý z nás.

Život je takový jaký si vyberete, někdo si vybere pohádku, někdo si vybere válku a jiným je to v podstatě jedno.
Ne! Kecám, nikdo si svůj život nemůže vybrat ani Kateřina si svůj život nevybrala! A já?!.... Já jsem si také nevybírala a dostala jsem super věc: to že můžu žít, ale najednou žiju já jsem úplně v pohodě a najednou umírá všechno kolem mě? Ztrácí svůj tvar, umírá v bolestích a křečích a nebo chce zapomenout. Chce zapomenout?Chce zapomenout na svou minulost, která ho celej jeho život pronásleduje. A všichni dobře víme, že jednou v jeden osudný den, který bude mít své hodiny, minuty a sekundy vydáme svůj poslední nádech a výdech a začneme odpočívat a žít ten život po kterém jsme všichni toužili až do té doby, než vám vyhasne svíčka.

Tento článek jsem psala ze vzteku a ze žalu na život, protože jsem se před chvílí dozvěděla nemilou zprávu.
Tak zítra budeme mít další článek, krásně se odrážíme a já věřím tomu že OverHappy bude jednou slavný blogem. Tak to by bylo vše a ČAU!!!:)

Naše kočka Mája

18. června 2015 v 14:15 | Zuzana- OverHappy
Ahoj...
Dneska tady mám příběh o mojí kočce Máji tak si ho vyslechněte je to vážně zajímavý. A měli by si ho přečíst ti, kteří svoji kočku pouští často ven!
Mája
Jeden den... Je to už delší dobu asi 3 týdny zpátky Mája došla dom( bývala vždycky venku a když někdo o tevřel dveře a ona chtěla jít, tak šla) A jakto bývalo tak vždycky ležela u mě v pokoju na křesle, ale tentokrát jsem si šla nachystat věci do školy a Mája ležela pod křeslem. Bývávala u mě v posteli, protože na noc chodila ven tak se vždycky chtěla schovat :) Ale tentokrát tam nebyla, když ju taťka chtěl " vyhodit" (ven) tak šla po schodech a kulhala, proto jsme ju nechali přes noc doma... Druhý den jsem odešla z domu do školy a mamka s taťkem si řekly že s Májou pojedou radši k doktori jenom na prohlídku, ale jakmile mamka Máju otočila uviděla že má rozřízlý ocas. Došla jsem ze školy a mamka říkala že si pro Máju máme dojet o 5. Doktorka nám řekla, že Mája si zkřípla ocas do nějaké velké pasti... Já žiju v malém městě kdo by tady mohl mít pasti?! A to zkrátka není všechno: potom nám ještě řekla že má poškrábanou ťapku (to nic není) ale že má zlomenou pánevní kost. Celý týden byla doma staralijsme se o ni a v nemocnici už dostala "trychtýř" já tomu říkám trychtýř,protože to tak vypadá, je to takoví to jak to mají ti psi aby si neškrabali třeba nějakou vyrášku, ale mamka jí ten ,,trychtýř" sundala.S Májou jsme potom jeli na prohlídku a tam doktorka zjistila že v ocasu tepe krev což je dobře ( měli jsme týden na to aby se Máji spojili nervy a cévy) . Jenže Mája si ocas začala kousat a zrovna když měla jet na další prohlídku tak si ukousla hodně masa. Jak tam mamka s taťkem dojeli doktorka zjistila že Máji se nespojili nervy a ve špičce ocasu je nekróza. Nekróza je nemoc při, které vám začnou odumírat části těla. Když jsme si pro máju měli zase kolem 6-5 dojet tak už, ale ocas neěla, museli jí ho totiž amputovat. Dneska je to už týden co je Mája bez ocasu, ale už se jí to lepší a za chvíli určitě bude zase všechno tak jak má být. A JAKÝ NÁZOR NA TO MÁTE VY? PIŠTĚ MI TO DO KOMENTÁŘŮ! Ovšem záhada je kdo jí to udělal? Tak jo ČAU!!! :)

Vzpomínka na Kateřinku

16. června 2015 v 16:18 | Zuzana- OverHappy
Ahoj...
Ve středu 10.6. otřásl blogem článek od blogerky Kateřiny ( která měla přezdívku K.) Tímto článkem (http://bordel-v-hlave.blog.cz/1506/kroky-osudu#komentar116043994) se s námi Kateřinka navždy rozloučila. Článek se jmenoval kroky sebeckosti, také jsem ho několikrát četla, četla jsem i článek o Kateřince, pro její rozlučku asi od blogerky neviditelné a potom jsem se rozhodla napsat tento článek. Proč Kateřinka odevzdala svou listinuo života, pánovi bohu aby jí přijal k sobě?
Jak jsem se v článku dočetla, tak Kateřina byla doma týraná, vydržela v tom " Domě hrůzy" jak psala ona celé tři roky. Byla to určitě tak nejhodnější dívka ikdyž jsem ji neznala tak bych ji ještě chtěla poznat, ale pozdě.
Kateřina neměla lehký život, stejně tak mě mrzí že jsem nenašla její blog dříve... Musela si toho hodně protrpět. Jsem zvědavá jak bude vypadat její pohřeb. Měla tak hroznou rodinu, musela mít i hrozné dětsví. Tyto myšlenky se mi stále honí hlavou. Kateřinka nás již sleduje z výše nebes a odpočívá v nebeském křesle, její tělesná schránka snad bude uložená pod zem a ozdobená květina.

Přeji upřímnou soustrast všem kamarádům a pozůstalím. Kačenka nás jednou pro vždy opustila a už se nevrátí, však my na ni budeme stále myslet.

Kateřinka- R.I.P. 10.6. 2015

Jóó je mi 11

15. června 2015 v 20:20
Ahoj...
Dneska mám své 11 cté narozeniny a proto tady mám videoko na osalvu :) a aspoň už konečně uvidíte jak vypadám :)
Ale videjko nebude (nejde vložit) ... :D Chtěla bych vám moc poděkovat za to jak jsme to spolu zvládli.. jste skvělí a myslím že OverHappy můžeme postrčit zase né? :)

Moje denní ROUTINA! :)

7. června 2015 v 21:53
Ahoj lidi... Takže mám tady pro vás novej článek, kterej je o mojí rutině... TAK JO .... lets go!!!
RÁNO:
Takže proberu se, vstanu, oblíknu se, vyseru se :D, jdu dolů| nažeru se :D, jdu nahorů| umyju si zuby :D, jdu dolů| teď zjistím že nemám nachystaný věci takkkkkk , jdu nahorů | vemu si věci do školy :D ÁÁÁÁÁÁÁ ... JDU DO ŠKOLY A NEMÁM HOTOVÝ ÚKOLY ...pampampampam :D Potom se jdu vyspat do školy :D Potom dojdu dom| nažeru se :D, naškrabu úkoly, jdu ven, a pak jsu tam 5 hodin, vo 8 dojdu dom.... Pak se vykouou, pak se divam na televizu, pak se učim... EHM,EHM... mimochodem já nevečeřím, a pak mám čas na vás takže je to defakto hrozně složitý... A TADA VIDÍTE ŽE MŮJ ŽIVOT NENÍ VŮBEC ZAJÍMAVEJ A JE NA ***** :D ok tak jo zítra vyjde další článek řekla jsem si že vás v tom nemůžu nechat dlouho máčet a začnu znovu psát OverHappy se zase dostane až nahoru :) Tak ČAU!!!

HFC

3. června 2015 v 15:54
Ahoj... asi se ptáte ,, Proč nebyly dlouho články na HFC?" No řeknu
rovnou pravdu ,, Nemůžu najít heslo" ale spíš se mi nechce do obýváku pro lísteček na kterým je napsaný heslo :D Ale já ho najdu nebojtéééé :D