Květen 2015

Až zítra

30. května 2015 v 17:12
Čau lidi jenom chci říct že na HFC bude článek až zítra... Jaksi jsem zapomněla heslo :| :D Tak jo každopádně měějte se hezky a ČAU!!

Nový článek

28. května 2015 v 16:05
Ahoj... Jenom na momentík Vám chci říct, že na HFC je nový článek, kterej se jmenuje ,, Proč jsou takoví?"= Takže určitě mrkňete. Takže Čau!!:)

Nový blog

27. května 2015 v 19:35
Čau lidi...
Zvu Vás na svůj nový blog, který se bude jmenovat ,, Pomoc dětem". Na tento blog budu chodit pořád, ale zároveň i na ten druhý, který abych pořád nemusela nazývat ,, pomoc dětem", kterýmu budu říkat HFC = Help For Children ... Na tento blog ještě budu dávat něco když přibide na HFC Tak jo určitě se mrkněte a ČAU!! (Dám blog do komentářů)

Ve škole |-(

27. května 2015 v 17:36
Čus lidi... Právě jsu ve škole ÁÁÁÁÁ jenom jsem vám chtěla říct že dneska bude novej článek nebo takay konec blogu :((... KDYBYCH náhodou skončila tak se nemusíte bát protože zase až bude zima tak budu psát, protože v zimě nechodím ven... No a na blog budu chodit každý den a kontrolovat ho aby mu neskončila "lhůta" (záruční) :D : Čím blíž jsu k tobě tím jsi dááááááál :D Tak ok a ČAU!!!!!! :)

Na dovolenou?! V dnešní době?!

13. května 2015 v 15:02 | Zuzana- OverHappy
Čau lidi, v dnešní době je otázka, kam jet na dovolenou?! Jako v dnešní době?! Mamka nebo taťka se mě zeptali kam chcu jet na dovolenou.... Tak jí říkám ,, Seš trhlá?! V dnešní době, když se všude válčí?! " Já jsem do svých 9 let nevěděla jak taková válka vypadá. Ale potom začali tzv. Islamisté, kteří začali zajímat lidi a tak to začalo.... Potom nebo předtím začalo Rusko a Ukrajina... Mezi tím kdy vyrůstáte a kdy jste dospělý se naučíte hodně věcí a zjistíte, že jsou na světě takoví lidi, kteří se vás nebojijou i když jste třeba největší kápo ve škole, ti vám podříznou krk a je jedno jestli je to váš strýc, teta, matka, otec, děda, dcera, syn nebo kdoli jinej. Prostě někteří lidi jsou zlí. Dám vám jednu radu : ,, Nikdy, nikdy si nenechte říkat co máte dělat a nikdy si nenechte lízt do života nebo si nenechte poroučet!!!" Prostě já vím že někteří z vás nemůžou pochopit že svět je zlej a my jako občané - Jakého koliv kraje, města, státu nemůžeme nic dělat... Pane Bože řekněte mi co my můžeme dělat?! NATO A EU jak dopadnou? Uspějou a zastaví válku? Pomůžou nebo se rozpadnou a zmizí demokracie? Každý jsme nějaký, máme jinou barvu pokožky, třeba máme nějakou vadu, máme třeba každý oko jiný, ale nemůžeme se ostatním posmívat za to jak vypadají! Tak jo to je všechno a ČAU! :)

Zkuzte se zamyslet nad sebou, co byste na sobě chtěli změnit.

Test a,b,c

12. května 2015 v 20:47
Čau, vím že jsem dlouho nepsala, ale teď mám čas. Takže máme tady test " a,b,c" a téma je zpěváci a zpěvačky.

Kolik slavíků vyhrál Karel Gott?
a) 20 b) 39 c) 0

Jak se jmenuje již známý český písničkář?
a) PomelCZ b) Voxel c) Iveta Bartošová

Nástroj, který má šest strun a je vyrobený se dřeva. Se nazývá?
a) trubka b) meloun c) kytara

Jak se jmenuje známá věž ve Francii, konkrétně v Paříži?
a) Ajfelovkovková věž b) Buchlov c) eiffelova věž

Kolik zubů má zdravý ,dospělý chrup?
a) 65 b) 32 c) 12


Tak jo lidi toto bylo všechno. A pokud chcete hádat tak napiště do komentářů jenom třeba: a,c,b,c,a, atd. Tak jo ČUS!! :)

Tipickej ŠKOLNÍ den!

5. května 2015 v 20:53 | OverHappy|Zuzanka
Ahoj lidi...
Mám tady pro vás tipickej ŠKOLNÍ den, kterej vám popíšu jak to bylo hrozný!! :))
Takže první hodina je MATIKA... Takže vysvětlovali jsme si zlomky nebo spíš desetinný čísla a naše skvělá Zuzanka to ovšem jakovždy neposlouchlala a ( nebo-li to nepochopila)... EHM! Takže na matiku jsem hodila bobana:D Další hodina je ajina no tak ta je v pohodě, protože jak by řekli moje úžasní kamarádi ,, I´m čekyš pípl" :D A kdyby jste to chtěli vědět tak I speak English:D PŘV- PŘÍRAZ:((( - nebo spíš přírodověda no to jsme dělali nějakej test... bwrwivehoowerh.... A to jsem jennom přikivovala:D Čeština... Jsu češka ne?! :D Ale ne já jsu fakt češtinářka:) Pak je Inhnuska:D/ Informatika no tak to ani neříkám, protože to je moje smrt na počítaču umím super, ale bereme teorie FACEPALM! No a pak je tělák... Umím, umím, umím NUDA!!!! Tak jo to by bylo všechno a ještě vám dlužím vysvětlení proč nebyly články no protože já přemýšlím o tom co mám psát... Jako já to vím,ale já to nenapíšu , mě se nechce... Ráda bych to psala a slibuju že budu :) OK tak ČAU!! :))