Kniha pravé dámičky =)

12. března 2015 v 20:41
Ahoj, je tady novej článek... Spíš příběh a jmenuje se Kniha pravé dámičky. Je to o holce jménem Nicol, která je ve škole tzv. ,, dámička'' a dál už si přečtěte sami.

Kniha pravé dámičky
Ahoj hólky. Taaky si o vás ve škole myslí že jste tzv. dámičky?! O mě si to moji blbý spolužáci myslí, ale já nejsem dámička já jsem jen super, krásná, velká a nevinná holčička. Protože mi trvá dlouho úprava a musím kvůli ní vstávat ve 3 hodiny a do školy chodím v 8... Je to zcela normální!!!!! Pffff všichni říkají že prej né, ale moje úpravaje každý den taková ( Posuďte sami) : Takže já vstanu a učešu se co nejlíp to jde. Potom si '' umyju'' zuby a teď začíná to nejlepší... Namaluju si rty, oči, vezmu řasenku, líce pořádně, naušnice, šperky, doplňky. Pak vyberu oblečení, to trvá fakt dlouho a snídám jen dietní jídla, škola fuuuuj. Ale stejně ta škola je dobrá, protože se na mě má kdo koukatMrkající
Tak to by bylo všechno doufám že se vám to líbilo, bylo to nudný,ale nikdo by se přece nepřipravoval 5 nebo kolik hodin... Tak jo čau :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama